DALŠÍ MOŽNOSTI STUDIA NAJLA

semináře, taneční víkendy ...

TANEČNÍ VÍKENDY

Taneční víkendy jsou velmi oblíbenou a očekávanou aktivitou. Taneční téma se vybírá dle poptávky většiny zúčastněných.  Tanečnice, které se účastní tanečního víkendu, lépe porozumí vlastnímu tělu a prohloubí své taneční dovednosti. Součástí tanečního víkendu jsou i ženské rituály ( malování hennou, výklad karet, horoskopů, numerologie, feng -shui).

SEMINÁŘE – WORKSHOPY

Jsou speciálně zaměřené na dané taneční téma. Seminář trvá nejčastěji 2 – 3 hodiny, abychom udrželi Vaši plnou koncentraci. Tématem seminářů je rozšíření základních kurzů z naší nabídky. Naučíte se pochopit a propracovat dané taneční téma do hloubky. Taneční rekvizity ( pokud jsou nutné ) zapůjčíme v rámci možností. Na základě poptávky přijedeme za Vámi do Vašeho města.

DOVOLENÁ S TANCEM

Dovolená s tancem je vítanou letní aktivitou pro ty, kteří se nechtějí jen válet u moře. Prohloubí Vaše vědomosti daného tanečního tématu a zdokonalíte svou techniku. Naučíte se novou choreografii a strávíte aktivně svou dovolenou. Dovolená s tancem pomáhá navázat nová přátelství. Můžete s sebou vzít i zbytek rodiny případně kamarádku.

PRONÁJEM PROSTOR

pro pravidelné aktivity, nebo jednorázově na přednášky, besedy případně kreativní wokshopy v týdnu nebo během víkendu. Pro více informací mě kontaktujte.

ADRESA STUDIA NAJLA

Máchova 11, 466 01 Jablonec nad Nisou
tel.: +420 774 801 087
e-mail: ivetanajlapetrikova@gmail.com

Správa webu Karel Stanko