DOVOLENÁ S TANCEM

Dovolená s tancem je vítanou letní aktivitou pro ty, kteří se nechtějí jen válet u moře. Prohloubí Vaše vědomosti daného tanečního tématu a zdokonalíte svou techniku. Naučíte se novou choreografii a strávíte aktivně svou dovolenou. Dovolená s tancem pomáhá navázat nová přátelství. Můžete s sebou vzít i zbytek rodiny případně kamarádku.

SEMINÁŘE – WORKSHOPY

Jsou speciálně zaměřené na dané taneční téma. Seminář trvá nejčastěji 2 – 3 hodiny, abychom udrželi Vaši plnou koncentraci. Tématem seminářů je rozšíření základních kurzů z naší nabídky. Naučíte se pochopit a propracovat dané taneční téma do hloubky. Taneční rekvizity ( pokud jsou nutné ) zapůjčíme v rámci možností. Na základě poptávky přijedeme za Vámi do Vašeho města.

TANEČNÍ VÍKENDY

Taneční víkendy jsou velmi oblíbenou a očekávanou aktivitou. Taneční téma se vybírá dle poptávky většiny zúčastněných.  Tanečnice, které se účastní tanečního víkendu, lépe porozumí vlastnímu tělu a prohloubí své taneční dovednosti. Součástí tanečního víkendu jsou i ženské rituály ( malování hennou, výklad karet, horoskopů, numerologie, feng -shui).

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstské tábory nabízíme pro naše i hostující tanečnice ve věku 5 – 15 let. Kromě tance jsou náplní tábora interaktivní hry a tvořivé dílničky. Veškeré aktivity jsou rozděleny dle věku. Příměstský tábor je vhodným vyplněním prázdninového času. Pro úplné začátečnice je tábor přípravkou pro výuku orientálních tanců. Příměstský tábor je zakončen vystoupením pro rodiče.

webové stránky od big profit