DALŠÍ MOŽNOSTI STUDIA NAJLA

semináře, taneční víkendy ...

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstské tábory nabízíme pro naše i hostující tanečnice ve věku 5 – 15 let. Kromě tance jsou náplní tábora interaktivní hry a tvořivé dílničky. Veškeré aktivity jsou rozděleny dle věku. Příměstský tábor je vhodným vyplněním prázdninového času. Pro úplné začátečnice je tábor přípravkou pro výuku orientálních tanců. Příměstský tábor je zakončen vystoupením pro rodiče.

TANEČNÍ VÍKENDY

Taneční víkendy jsou velmi oblíbenou a očekávanou aktivitou. Taneční téma se vybírá dle poptávky většiny zúčastněných.  Tanečnice, které se účastní tanečního víkendu, lépe porozumí vlastnímu tělu a prohloubí své taneční dovednosti. Součástí tanečního víkendu jsou i ženské rituály ( malování hennou, výklad karet, horoskopů, numerologie, feng -shui).

SEMINÁŘE – WORKSHOPY

Jsou speciálně zaměřené na dané taneční téma. Seminář trvá nejčastěji 2 – 3 hodiny, abychom udrželi Vaši plnou koncentraci. Tématem seminářů je rozšíření základních kurzů z naší nabídky. Naučíte se pochopit a propracovat dané taneční téma do hloubky. Taneční rekvizity ( pokud jsou nutné ) zapůjčíme v rámci možností. Na základě poptávky přijedeme za Vámi do Vašeho města.

DOVOLENÁ S TANCEM

Dovolená s tancem je vítanou letní aktivitou pro ty, kteří se nechtějí jen válet u moře. Prohloubí Vaše vědomosti daného tanečního tématu a zdokonalíte svou techniku. Naučíte se novou choreografii a strávíte aktivně svou dovolenou. Dovolená s tancem pomáhá navázat nová přátelství. Můžete s sebou vzít i zbytek rodiny případně kamarádku.

PRONÁJEM PROSTOR

pro pravidelné aktivity, nebo jednorázově na přednášky, besedy případně kreativní wokshopy v týdnu nebo během víkendu. Pro více informací mě kontaktujte.

ADRESA STUDIA NAJLA

Máchova 11, 466 01 Jablonec nad Nisou
tel.: +420 774 801 087
e-mail: ivetanajlapetrikova@gmail.com

Správa webu Karel Stanko