LENKA TAHALOVÁ

OM chanting

Od malička mě zajímalo a fascinovalo, jak funguje lidské tělo a také jak je člověk propojený s přírodou kolem sebe / vesmírem. Začala jsem objevovat nejprve možnosti těla (závodní sport, extrémní podmínky), možnosti mysli (Matematicko-fyzikální fakulta UK), a jak život šel (a já nabírala zkušenosti ze spousty kurzů, seminářů, knih i vlastního života), tak i nutnost souladu těla, mysli a ducha, chceme-li žít šťastný a naplněný život.

Proto jsem se kromě cvičitelky fitness/wellness a poradkyně zdravého životního stylu (byliny, výživové doplňky, zdravá strava, alternativní techniky) stala i koordinátorkou Om Chantingu.

OM Chanting – společný zpěv slabiky OM – je tisíce let stará skupinová technika Atma Kriya Yogy (Jógy duše),  která pomocí společného zpívání vibrace OM harmonizuje všechny zúčastněné (i prostor okolo). Během meditace jsou naše negativní energie transformovány v pozitivní. Technika působí na úrovni fyzické, emocionální, mentální i duchovní. A já osobně jí říkám „vnitřní sprcha“. 

A pro ženy připravuji: Tanec pro radost, zdraví a krásu. KAŽDÁ žena totiž umí tančit a tanec jí velmi prospívá. 

MÁTE DOTAZ NA LENKU TAHALOVOU?

kontaktujte Studio NAJLA

webové stránky od big profit